Materiały do pakowania

W naszej ofercie posiadamy również wszystko co jest potrzebne do pakowania jak również zabezpieczania towarów.

Coraz więcej firm wysyła swój towar poprzez strony internetowe, więc niezbędne jest właściwe zabezpieczenie wysyłanych towarów podczas transportu.

Posiadamy w ofercie materiały ekologiczne w tym biodegradowalne. W obecnym kryzysie ocieplania się klimatu, dla wielu firm jest to jedyne słuszne rozwiązanie.

Poniżej prezentujemy dostępne materiały ekologiczne do pakowania paczek:

Papier nacinany 3D

Ponacinany papier to nowość na rynku opakowaniowym. Można go stosować zarówno do owijania towaru jak również wypełniania pustej przestrzeni w paczce.

Dużą zaletą jest estetyczny wygląd tak zapakowanego towaru. W przeciwieństwie do nacinanego kartonu papier nie powoduje zakurzenia towaru jak również nie zwiększa wagi przesyłki tak jak karton.

Papier ponacinany

Tańszym rozwiązaniem jest papier makulaturowy do wypełniania pustych przestrzeni. Takie rozwiązanie jest polecane wszystkim tym, którzy szukają oszczędności.

Opakowania AirPaq

AirPaq to sprawdzone zabezpieczenie dla butelek jak również laptopów oraz innych towarów narażonych na uszkodzenie.

Opakowania są tak skonstruowane, że przebicie jednej komory nie powoduje uciekania powietrza i innych komór.

AirPaq na butelki

Zapakowana w taki sposób butelka, upuszczona na beton nie powinna ulec potłuczeniu. Tego typu opakowania ochronne to sprawdzony sposób zabezpieczenia wysyłanego towaru jak również estetyczne opakowanie nie uciążliwe w utylizacji.

Więcej informacji pod Nr tel. 509-109-415 lub pod adresem biuro@serwispak.com